Schránka (0)

 
 
 

Novinky

 
 
 

Praha, 11.02.2017 - Uzin Utz AG nejlepší zaměstnavatel

Uzin Utz AG nejlepší zaměstnavatel

UZIN UTZ AG opět nejlepší zaměstnavatel

Ulm, únor 2017 – mezinárodní koncern Uzin Utz AG, přední světový dodavatel kompletních podlahových systémů se sídlem v Německém Ulmu, byl opětovně vyhlášen jako nejlepší zaměstnavatel ve svém oboru (kategorie Výroba a zpracování surovin a stavebních materiálů, kovu a papíru) a obhájil svoji vítěznou pozici z loňského roku, kdy se stal vítězem soutěžní ankety, kterou pořádá zpravodajský magazín Focus. Celoroční anketa časopisu je uznávaná jako největší a nejreprezentativnější v šetření atraktivity zaměstnavatelů v Německu.   

„Obhájení titulu  - Nejlepší zaměstnavatel -  je fantastickým úspěchem naší společnosti a potvrzení mimořádné pracovní kultury a vášnivého zaujetí pracovního kolektivu v naší společnosti“ komentoval výsledek ankety předseda představenstva pan Thomas Müllerschön. „Základem pro úspěch společnosti je vysoká spokojenost našich pracovníků. Pro naše ambiciózní plány dalšího růstu potřebujeme a hledáme spolupracovnice a spolupracovníky, kteří chtějí chytit svoje kariérní šance pevně za pačesy“ zdůraznil pan Thomas Müllerschön.

Zpravodajský magazín Focus v úzké spolupráci s hamburskou statistickou a analytickou společností Statista GmbH., členem největšího vyhledávacího portálů pracovních příležitostí Xing und kununu ve Spolkové republice Německo, uspořádal tuto anketu již popáté mezi firmami v Německu zaměstnávající nejméně 500 zaměstnanců.  Pořadí nejoblíbenějších zaměstnavatelů bylo stanoveno na základě vyhodnocení více než 100.000 dat zaměstnanců z 2.000 společností. V anonymní anketě se zaměstnanci vyjadřovali například k chování svých nadřízených, své pracovní perspektivě, k výši mzdy nebo celkové image jejich zaměstnavatele. K jednomu z rozhodujících kriterií pro rozhodování o pořadí byla i anketní otázka, zdali by zaměstnanec doporučil pracovat ve firmě svému příbuznému nebo známému: „Doporučil byste svého zaměstnavatele vašemu příbuzného nebo známému?“. 

V celkovém absolutním pořadí seznamu 1.000 hodnocených firem se umístila společnost Uzin Utz AG na 43. místě, i před daleko většími a na veřejnosti známějšími firmami, včetně několika koncernů skupiny DAX obchodovaných na frankfurtské burze (DAX: 30 největších a nejvíce obchodovatelných společností v Německu). 

Zdroj: tisková informace Uzin Utz AG, únor 2017