Servisní informace k výrobku

základní technické údaje výrobku
Číslo výrobkuRozsah dodávkyKus / přepravní jednotka
55035Linocut, Fas Trimmer, přítlačný váleček, úkosové nůžky1

Downloads

akční leták Wolff Design Collection PDF, 363 kb   download  
 
 

Schránka (0)

 
 
 
 
 
 

Pokládka podlah | Linoleum / PVC / pryž

souprava pro designové podlahoviny

Design Collection

 Kompletní souprava pro designové podlahoviny

Značka WOLFF, patřící neoddělitelně do skupiny Uzin Utz Group nabízí jako jediná na trhu speciální sadu nářadí s kterou je možno spolehlivě a snadno provést pokládku designových podlahovin. V této sadě  Wolff DESIGN COLLECTION je vše, co pro pokládku designových podlahovin potřeba: řezač spojů Linocut, Fas Trimmer k seříznutí hran podlahovin, přítlačný váleček Duo a úkosové nůžky na designové podlahoviny.

 

Sada Wolff Design Collection nabízí doposud nepoznanou ucelenou nabídku pro technicky perfektní provedení pokládky designových podlahovin. Veškeré nářadí v soupravě je robustní konstrukce a umožňuje provádění prací s komfortem a jistotou.

 

Špičková výhoda: řezač spojů Wolff Linocut
S originálním Linocut se perfektně řežou spoje u všech elastických a vpichovaných podlahovin. Řeže hranu pásu horní podlahoviny, přičemž hrany spodní podlahoviny využívá jako vodící opěru. Díky variabilitě dorazů je Linocut mnohostranně použitelný. Precizní konstrukce a moderní Top.design v sobě spojují přednosti, které umožňují snadné, ergonomické a zároveň velmi bezpečné ovládání. Snadné provedení rovných řezů bez nutnosti použití lineálu a řezů od stěny ke stěně. Dvě čepele umožňují řezání v obou směrech, rovněž nastavení potřebné šířky spoje není problém. S Linocutem lze pracovat přímo v lepidlovém loži.

 

Fas Trimmer, přítlačný váleček Duo a úkosové nůžky
Pomocí pomůcky Fas Trimmer je možno velmi snadno, rychle  a bezpečně zarovnat roztřepená vlákna, která vznikla např. zlomením či popraskání podlahoviny. Použitím přítlačného válečku Duo dosáhneme pevného přitlačení okrajů spojů. Jejich ergonomický tvar umožňuje dokonalé přenesení celé váhy pracovníka na pojezdová přítlačná kolečka. V poslední pomůcce této soupravy, v úkosových nůžkách, najdete ideálního pomocníka pro snadný a čistý střih malých růžků podlahové krytiny, jako např. kolem dveřních rámů apod.

 

V této sadě Wolff získáváte praktický a ucelený komplet nářadí a pomůcek, pro provedení správné a úspěšné pokládky designových podlahovin.

VIDEO


Servisní informace k výrobku

základní technické údaje výrobku
Číslo výrobkuRozsah dodávkyKus / přepravní jednotka
55035Linocut, Fas Trimmer, přítlačný váleček, úkosové nůžky1

Downloads

akční leták Wolff Design Collection PDF, 363 kb   download